موضوع: اطلاعیه شماره (۱) آزمون دکتری تخصصی ۱۴۰۰

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۲:۰۰ اخبار و اطلاعیه‌ها
تعداد بازدید:۶۹۵۱۶

(اطلاعیه شماره ۱)

«اطلاعیه نحوه پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی ( Ph.D) و دستیاری دامپزشکی دانشگاه تهران- آزمون دکتری نیمه متمرکز سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰»

ضمن عرض تبریک به معرفی شدگان مرحله اول آزمون دکتری تخصصی در رشته‌های مختلف دانشگاه تهران، بدینوسیله به اطلاع می‌رساند؛ دانشگاه تهران در راستای تحقق رسالت خود مبنی بر گسترش دوره‌های تحصیلات تکمیلی به ویژه در مقطع دکتری تخصصی از بین پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت معرفی شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، مطابق با شرایط و ضوابط مندرج در « شیوه نامه اجرایی پذیرش دانشجوی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) و دستیاری دامپزشکی» (پیوست شماره ۱) و دستور العمل های سازمان سنجش آموزش کشور از طریق ارزیابی تخصصی، مصاحبه و بررسی سوابق تحصیلی، برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ در مقطع دکتری اقدام به پذیرش دانشجو می‌نماید. داوطلبان محترم می‌توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی به وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه و سایت پردیس / دانشکده‌های ذیربط مراجعه نمایند.

  • ثبت نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک از روز دوشنبه مورخ ۰۳/‏۰۳/‏۱۴۰۰‬ لغایت روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ خواهد بود و داوطلبان می‌توانند به سامانه جامع آموزش دانشگاه به آدرس ems1.ut.ac.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک خود اقدام نمایند

  • تاریخ ارزیابی تخصصی مرحله دوم آزمون مذکور از روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ لغایت روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ مطابق با جدول برنامه زمانبندی صورت می‌گیرد. ضروری است داوطلبان جهت اطلاع از زمان دقیق مصاحبه به سایت پردیس / دانشکده مربوط و جهت اطلاع از نحوه انجام مصاحبه به «راهنمای مصاحبه الکترونیکی» (پیوست شماره ۲) مرا جعه نمایند.

نکات مهم:

  1. انجام مصاحبه صرفاً برای داوطلبان یک بار برگزار می‌شود و عدم شرکت در بازه زمانی تعیین شده به منزله انصراف تلقی گردیده و برگزاری مصاحبه مجدد امکان پذیر نمی‌باشد.

  2. ثبت نام الکترونیکی در هریک از کد رشته محلهای معرفی شده از سوی سازمان سنجش، جهت مصاحبه الزامی است و کلیه داوطلبان موظفند در تاریخ‌های مقرر در سامانه جامع آموزش دانشگاه ثبت نام نمایند. در غیر این صورت از انجام مصاحبه محروم خواهند شد.

  3. ضروری است داوطلبان جهت اطلاع از تغییرات احتمالی به طور مستمر به سایت معاونت آموزشی دانشگاه و سایت پردیس / دانشکده مربوط مراجعه نمایند

- جدول زمانبندی

- ارتباط با ما

- شیوه نامه اجرایی

-راهنمای ثبت نام

- راهنمای ازمون مصاحبه الکترونیکی

- فرم اطلاعات فردی

 

 

با آرزوی موفقیت

معاونت آموزشی دانشگاه تهران

اداره کل خدمات آموزشی

آخرین ویرایش۱۰ خرداد ۱۴۰۰

( ۲۲۶ )