اطلاعیه شماره (۲) آزمون مصاحبه دکتری تخصصی ۱۴۰۱

۰۱ خرداد ۱۴۰۱ | ۰۸:۵۵ کد : ۲۷۸۹۵ اخبار و اطلاعیه‌ها
تعداد بازدید:۶۴۰۲۸

(اطلاعیه شماره ۲)

« اطلاعیه نحوه ثبت نام الکترونیکی معرفی شدگان مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی ( Ph.D) و دستیاری دامپزشکی دانشگاه تهران سال ۱۴۰۱ جهت شرکت در ارزیابی آموزشی و پژوهشی»

پیرو اطلاعیه شماره (۱)، ضمن عرض تبریک به داوطلبان محترم پذیرفته شده مرحله اول آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) و دستیاری دامپزشکی سال ۱۴۰۱، بدینوسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که از سوی سازمان سنجش آموزش کشور جهت ارزیابی آموزشی و پژوهشی (مصاحبه) به دانشگاه تهران، معرفی شده‌اند، می‌رساند:

 • ثبت نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک از روز دوشنبه مورخ ۰۲/‏۰۳/‏۱۴۰۱‬ لغایت روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ خواهد بود و داوطلبان می‌توانند جهت ثبت نام به آدرس ems1.ut.ac.ir مراجعه و نسبت به بارگذاری مدارک خود اقدام نمایند.
 • ارزیابی تخصصی مرحله دوم آزمون (مصاحبه) از روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ لغایت روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ مطابق با جدول برنامه زمانبندی مصاحبه، برگزار می‌گردد. ضروری است داوطلبان گرامی جهت کسب اطلاعات تکمیلی و اطلاع از مکان و زمان دقیق مصاحبه به سایت پردیس / دانشکده مربوط مرا جعه نمایند.

نکات مهم:

 1. انجام مصاحبه صرفاً برای داوطلبان یک بار برگزار می‌شود و عدم شرکت در بازه زمانی تعیین شده به منزله انصراف تلقی گردیده و برگزاری مصاحبه مجدد امکان پذیر نمی‌باشد. شایان ذکر است داوطلبانی که به دلیل تداخل زمان مصاحبه با دانشگاه دیگر، قادر به حضور در جلسه مصاحبه این دانشگاه نمی‌باشند با ارائه مستندات لازم جهت انجام مصاحبه با پردیس / دانشکده ذیربط هماهنگی و پیگیری لازم را به عمل آورند.
 2. ثبت نام الکترونیکی در هریک از کد رشته محل‌های معرفی شده از سوی سازمان سنجش، جهت مصاحبه الزامی است و کلیه داوطلبان موظفند در تاریخ‌های مقرر در سامانه جامع آموزش دانشگاه ثبت نام نمایند. در غیر این صورت از انجام مصاحبه محروم خواهند شد.
 3. ضروری است داوطلبان گرامی جهت کسب اطلاعات تکمیلی و اطلاع از تغییرات احتمالی به طور مستمر به سایت معاونت آموزشی دانشگاه Academics.ut.ac.ir و سایت پردیس / دانشکده‌های ذیربط مراجعه نمایند.
 4. -- اصلاح جدول__زمانبندی_مصاحبه_دکتری ۱۴۰۱
  --
  فرم_اطلاعات_فردی_
  --
  فرم_تعهد__معرفی_شدگان_با_سهمیه_مربی _۱۴۰۱
  --
  شیوه_نامه_اجرایی_آزمون _۱۴۰۱_ دکتری_و_دستیاری_دامپزشکی
  --
  ارتباط_با_ما
  --
  راهنمای_نحوه_ثبت_نام ۱۴۰۱_

با آرزوی موفقیت

معاونت آموزشی دانشگاه تهران

اداره کل خدمات آموزشی


( ۲۳۷ )