اطلاعیه دوم در خصوص پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد با استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان از دانشگاه‌های سطح یک کشور (سال تحصیلی ۹۷-۹۶)

۲۳ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۶:۱۸ کد : ۴۰۴۳ اخبار و اطلاعیه‌ها
تعداد بازدید:۱۱۰۰۶

 

پیرو اطلاعیه قبلی در خصوص پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد با استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان به اطلاع می‌رساند، دانشگاه تهران در اجرای سیاست‌های هدایت و حمایت از دانشجویان برتر و ارائه تسهیلات به آنان برای ورود به دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته با استناد به آئین نامه شورای هدایت استعداد درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مصوبات شورای آموزشی دانشگاه، برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ از دانشجویان نیم‌سال آخر دوره کارشناسی که دارای رتبه‌های یک تا سه از دانشگاه‌های سطح یک کشور می‌باشند، در رشته‌های اعلام شده که از طریق آزمون سراسری پذیرش دانشجو دارند در صورت داشتن ظرفیت خالی به صورت مازاد بر ظرفیت و با رعایت کامل مقررات و موافقت گروه مربوطه دانشجو می‌پذیرد. شایان ذکر است ارائه فرم گواهی معدل ممهور به مهر و امضا دانشگاه ذیربط، الزامی بوده و ضروری است توسط داوطلب به همراه سایر مدارک مورد نیاز در سامانه جامع آموزش دانشگاه تهران بارگذاری گردد. لازم به ذکر است متقاضیان می‌بایست در صورت داشتن شرایط لازم با توجه به شیوه‌نامه ذیل، از تاریخ ۲۶/ ۱/ ۱۳۹۶ حداکثر تا تاریخ ۱۰/ ۲/ ۱۳۹۶ نسبت به ارائه درخواست خود در سامانه جامع آموزش دانشگاه تهران اقدام نمایند. مجدداً تاکید می‌گردد پذیرش اولیه دانشجو از دانشگاه‌های فوق‌الذکر در هر یک از رشته‌ها، منوط به داشتن ظرفیت خالی و موافقت گروه ذیربط و موافقت پردیس / دانشکده مربوطه خواهد بود. 
یادآوری می‌گردد درخواست‌های واصله پس از تاریخ تعیین شده قابل بررسی نبوده و به آنها ترتیب اثر داده نخواهد شد. ضمناً سامانه جامع آموزش صرفاً از طریق مرورگر اینترنت اکسپلورر (IE) قابل دسترسی است.
برای اطلاع از رشته‌های مورد نظر، شرایط و فرم‌های مورد نیاز، فایل‌های ذیل را دانلود نمائید:

-شیوه نامه پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد با استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان در سال تحصیلی ۹۷-۹۶
-جدول رشته‌های کارشناسی ارشد مورد نظر
-فرم تقاضا
-فرم گواهی معدل

 


( ۲۹ )