پذیرش دانشجو درمقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته بدون شرکت در آزمون- ویژه سهمیه استعدادهای درخشان برای سال تحصیلی ۹۸-۹۷

پذیرش دانشجو درمقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته بدون شرکت در آزمون- ویژه سهمیه استعدادهای درخشان برای سال تحصیلی ۹۸-۹۷

۲۰ آبان ۱۳۹۶ | ۱۴:۳۴ کد : ۴۸۰۱ اخبار و اطلاعیه‌ها
تعداد بازدید:۴۲۳۷۸

دانشگاه تهران در اجرای سیاست‌های هدایت و حمایت از دانشجویان برتر و ارائه تسهیلات به آنان برای ورود به دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته، به استناد آئین‌نامه شورای هدایت استعداد درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مصوبه شورای آموزشی دانشگاه برای سال تحصیلی ۹۸- ۹۷ در رشته‌هایی که از طریق آزمون سراسری پذیرش دانشجو دارند به صورت مازاد بر ظرفیت و با رعایت کامل مقررات از بین دانشجویان ده درصد برتر این دانشگاه و ده درصد دوم (دانشگاه تهران) در مقایسه با رتبه‌های یک تا سه دانشگا ههای سطح یک کشور (بر اساس سطح‌بندی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) دانشجو می‌پذیرد.
کلیه متقاضیان، از تاریخ ۲۰/‏ ۰۸/ ‏۹۶‬ تا ۳۰/ ‏۰۹/ ‏۹۶‬ فرصت دارند به سامانه جامع آموزش دانشگاه تهران مراجعه و نسبت به ثبت درخواست و بارگذاری فرم تکمیل شده تقاضا اقدام نمایند. لازم به ذکر است متقاضیان دانشگاه‌های سطح یک کشور علاوه بر موارد مذکور، ملزم به بارگذاری گواهی معدل / رتبه (پیوست ذیل اطلاعیه) اخذ شده از دانشگاه محل تحصیل و پرداخت مبلغ ۷۵۰.۰۰۰ ریال از طریق درگاه الکترونیکی می‌باشند.
شایان ذکر است براساس مصوبه شورای آموزشی دانشگاه، فقط دانشجویانی می‌توانند از مزایای این آئین نامه استفاده کنند که علاوه بر دارا بودن کلیه شرایط مذکور، هیچگونه درس مردودی در کارنامه آنان (که بی اثر شده) نباشد.
***توجه: قطعی شدن پذیرش نهایی هر یک از منتخبین منوط به تأیید سازمان سنجش آموزش کشور و تأیید صلاحیت عمومی معرفی شدگان از سوی هسته گزینش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خواهد بود.

-آگهی و شیوه نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۸-۹۷

-فرم گواهی معدل (مربوط به دانشجویان سایر دانشگاهها)

-فرم تقاضای پذیرش استفاده ازسهمیه استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته

-راهنمای ثبت نام غیر حضوری


( ۱۸۰ )